Kontakt | Recenzie | Veľkoobchod

Optimizér Tigo TS4-A-O ochrana elektrárne

Regulátor výkonu pre fotovoltickej inštalácie od spoločnosti Tigo. TS4-A-O optimalizuje prevádzku každého fotovoltického panelu až do výkonu 700 Wp tým, že zlepšuje výkon reťazca panelov v prípade zatienenia alebo nesúladu modulov.

Môžeme doručiť do:
6.5.2024
Na objednávku do 7 dní
Kód: TIG700
€40 €33,33 bez DPH
Kategória: MENIČE, PRÍSLUŠENSTVO
Hmotnosť: 1 kg
Garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru vďaka vlastnej doprave
Doručenie do týždňa
Doručenie do týždňa
na akékoľvek miesto
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Možnosť odberu už od 1 ks v Ostrave

Optimalizátor Tigo TS4-A-O upravuje a nastavuje funkčnosť každého FV modulu, ku ktorému je pripojený. Zlepšuje tak výkon fotovoltického reťazca v prípade zatienenia alebo nesúladu (kolísania výkonu) panelov. Pridaním inteligentných funkcií zlepšuje aj energetickú účinnosť elektrárne. TS4-A-O s technológiou UHD-Core a rozšírenými špecifikáciami podporuje FV moduly s výkonom až do 700 W.

 

TS4-A-O je vybavený bezpečnostnou funkciou Shut-down, ktorá je účinná len vtedy, keď je optimalizátor pripojený k službe Cloud Connect alebo Cloud Connect Advanced. Funkcia sa aktivuje automaticky alebo manuálne - po aktivácii klesne napätie a prúd z každého modulu na nulu.

 

Pomocou optimalizátora Tigo TS4-A-O môžete každý fotovoltický modul dodatočne vybaviť ďalšími funkciami:

 

- Optimalizácia výkonu - riešenie používané v situáciách čiastočného - dočasného zatienenia niektorých modulov v reťazci, pričom zatienený panel vybavený modulom Tigo nemá negatívny vplyv na prevádzku ostatných panelov v reťazci. Na prevádzku modulu Tigo nie sú potrebné žiadne ďalšie komponenty.

 

- Monitorovanie - táto funkcia poskytuje možnosť zobraziť prevádzkové parametre každého modulu, ku ktorému je pripojený modul Tigo TS4-R-O. Pre túto funkciu je potrebný záznamník údajov TIGO CCA + TAP (datalogger - Accespoint so záznamníkom údajov) na zber údajov z každého panela.

 

- požiarny spínač - táto funkcia umožňuje odpojiť každý modul v sérii samostatne. Na dosiahnutie tejto funkcie je potrebné použiť TIGO CCA + TAP, ako je popísané vyššie vo funkcii monitorovania.

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: