Nízkonapäťový 3-fázový hybridný menič DEYE 6KW (SUN-6K-SG04LP3-EU)

Nízkonapäťový trojfázový hybridný menič DEYE 6KW (typ 6K-SG01LP3-EU) od spoločnosti Deye. Menič je možné použiť v programe Nová zelená úsporám, s SVT kódom SVT32222.

Môžeme doručiť do:
18.9.2024
Na objednávku do týdne
Kód: DEY6K
€2 160 €1 800 bez DPH
Kategória: MENIČE, PRÍSLUŠENSTVO
Hmotnosť: 34.5 kg
Hmotnost: 34,5 kg
Garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru vďaka vlastnej doprave
Doručenie do týždňa
Doručenie do týždňa
na akékoľvek miesto
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Možnosť odberu už od 1 ks v Ostrave

Tento výrobok vyhovuje pre použitie v dotačnom programe Nová zelená úsporám.

Nový multifunkčný hybridný asymetrický menič, ktorý kombinuje funkcie meniča, solárne nabíjačky a nabíjačky batérií a ponúka neprerušovanú podporu napájania s regulovateľnou veľkosťou. Jeho komplexný LCD displej zaisťuje užívateľsky konfigurovateľné a ľahko dostupné ovládanie pomocou tlačidiel, ako je nabíjanie batérie, AC/solárne nabíjanie a prípustné vstupné napätie v závislosti od rôznych aplikácií.

Dôležitou vlastnosťou tohto meniča je dlhodobá preťažiteľnosť ľubovoľnej fázy a teda i miera asymetrie až na 150% nominálneho výkonu fázy.
Napr. pre 10k variant, kde je asymetria u iných meničov typicky 0-3,3kW, poskytuje Deye asymetriu 0-5kW, pokiaľ nie sú ostatné fázy výrazne zaťažené.

Menič poskytuje ďalšie informácie, štatistiky, grafy a možnosť diaľkovej správy cez Wifi a internetové cloudové rozhranie. Je optimálna v kombinácii s batériami Pylontech, s ktorými komunikuje po CANbus rozhraní. Možno použiť v programe Nová zelená úsporám, s SVT kódom str.>SVT32222.

Montáž a pripojenie tohto výrobku smie vykonávať iba pracovník s príslušnou elektrotechnickou kvalifikáciou. Je potrebné dodržiavať príslušné bezpečnostné a elektrotechnické predpisy.

</p >

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: