Nízkonapäťový 3fázový hybridný menič DEYE 10KW (SUN-10K-SG04LP3-EU)

Nízkonapäťový 3-fázový hybridný menič DEYE 10KW (SUN-10K-SG04LP3-EU) od spoločnosti Deye.

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Skladem
Kód: DEY10K
€2 360 €1 966,67 bez DPH
Kategória: MENIČE, PRÍSLUŠENSTVO
Hmotnost: 33,6 kg
Garancia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru vďaka vlastnej doprave
Doručenie do týždňa
Doručenie do týždňa
na akékoľvek miesto
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Možnosť odberu už od 1 ks v Ostrave

Nový multifunkčný hybridný asymetrický menič, ktorý kombinuje funkcie meniča, solárnej nabíjačky a nabíjačky batérií a ponúka nepretržitú podporu napájania s nastaviteľnou veľkosťou. Jeho komplexný LCD displej poskytuje používateľsky konfigurovateľné a ľahko prístupné tlačidlové ovládacie prvky, ako je nabíjanie batérie, nabíjanie striedavým prúdom/solárnym prúdom a povolené vstupné napätie v závislosti od rôznych aplikácií.

Dôležitou vlastnosťou tohto meniča je schopnosť dlhodobého preťaženia ktorejkoľvek fázy, a teda aj úroveň asymetrie až do 150 % menovitého výkonu fázy.
Napríklad pri variante 10k, kde je asymetria v iných meničoch zvyčajne 0-3,3 kW, poskytuje Deye asymetriu 0-5 kW, pokiaľ nie sú ostatné fázy výrazne zaťažené.

Menič poskytuje ďalšie informácie, štatistiky, grafy a možnosť vzdialenej správy prostredníctvom Wifi a internetového cloudového rozhrania. Optimálny je v kombinácii s batériami Pylontech, s ktorými komunikuje cez rozhranie CANbus.

Inštaláciu a pripojenie tohto výrobku môže vykonávať len pracovník s príslušnou elektrotechnickou kvalifikáciou. Musia sa dodržiavať príslušné bezpečnostné a elektrické predpisy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: